معماران بهطرح

زمینه‌های فعالیت

برگزاری نمایشگاه ها و سمینارهای بین المللی

2A در پانزده سال اخیر به برگزاری نمایشگاه در داخل و خارج کشور مشغول بوده است. شرکت بین المللی 2A درسازماندهی نمایشگاه ها و سمینارها درداخل و خارج کشورنقش برجسته ای داشته است. متخصصان با تجربه ما با توانایی ها و مهارت های قابل توجه خود در این بخش از کار ، بهترین و ارزنده ترین تجربه را برای مشتریان خود ایجاد میکنند. این شرکت با جذب حداکثر تعداد بازدید کننده و برگزاری همگام با استاندارد های جهانی در نمایشگاهای خود فرصت هایی استنایی در زمینه های کاری برای شرکت کنندگان و بازدید کنندگان ایجاد می کند.

واردات و صادرات

2A در این بخش تمامی روش های صادرات و واردات را پوشش می دهد.علاوه براین در بازار تجارت 2A در ارتباط مستقیم با شرکتهای داخلی و خارجی با در نظر گرفتن خواسته های هر شرکت به درجات کاری بالایی در زمینه صادرات و واردات رسیده است. لازم به ذکر است که 2A دارای رتبه بندی از سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز میباشد. هدف این شرکت اطمینان حاصل کردن از این است که کلیه امور تجاری شرکت را به بهترین روش ممکن انجام دهد.

طراحی و ساخت

2A در سال 2000 کار خود را در زمینه های ساخت و ساز و طراحی شروع نموده است. در سال 2003 جایزه بهترین شرکت طراح در زمینه طراحی و ساخت غرفه را در تهران از آن خود نموده است. طراحیهای معماری این شرکت عمدتا در راستای استانداردهای معماری ایرانی و آمریکایی می باشند.این شرکت با ساختن پروژه های پیچیده با طراحی های خلاقانه و نوآورانه و با در نظر گرفتن فن آوری نوین ساختمانی به یکی از شرکتهای شناخته شده در این صنعت تبدیل شده است.

فناوری اطلاعات

2A دارای یک تیم 20 نفره شامل برنامه نویس سایت ، اندروید ،ios و ربات های کاربردی تلگرام می باشدکه تاکنون برنامه ها و ربات های مختلفی را برای استفاده نهاد های دولتی ، شرکت های خصوصی و عموم طراحی و اجرا نموده است . برنامه های آتی این شرکت در این بخش راه اندازی اولین ساختمان Net TECH در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی می باشد. نرم افزار های طراحی شده توسط این شرکت به عنوان یکی از پر مخاشب ترین نرم افزار ها در حال استفاده می باشد.

< >
1 2 3 4 5 6

اخبار ها و رویدادها

دومین نمایشگاه بین المللی آلومینیوم ایران

دومین نمایشگاه بین المللی آلومینیوم ایران

۱۳۹۶/۰۲/۱۲

دومین نمایشگاه بین المللی آلومینیوم ایران در تاریخ 27 الی 31 شهریورماه 96 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی ( اراک ) برگزار خواهد شد.

بخوانید

انتخاب دکتر بهرنگ عقیلی نسب به عنوان عضو اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان استان مرکزی

انتخاب دکتر بهرنگ عقیلی نسب به عنوان عضو اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان استان مرکزی

۱۳۹۵/۱۲/۲۵

انتخابات اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان استان مرکزی در تاریخ 2 اسفند ماه 1395 در محل اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی اراک برگزار گردید.

بخوانید

آمارها و نمودارهای بازدید از نمایشگاه

آمارها و نمودارهای بازدید از نمایشگاه

۱۳۹۵/۱۲/۲۵

آمارها و نمودارهای نمایشگاه

بخوانید

تیم ما

تیم شرکت معماران بهطرح

بهرنگ  عقیلی نسب

بهرنگ عقیلی نسب

رییس هیات مدیره

بابک  عقیلی نسب

بابک عقیلی نسب

مدیر عامل

لیدا نظامی

لیدا نظامی

IT

رزومه کوتاه