انتخاب دکتر بهرنگ عقیلی نسب به عنوان عضو اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان استان مرکزی

انتخاب دکتر بهرنگ عقیلی نسب به عنوان عضو اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان استان مرکزی

در این انتخابات که با استقبال بسیار خوب دارندگان کارت بازرگانی انجام شد تعداد 27 نفر از اشخاص حقیقی و حقوقی برای شرکت در این انتخابات کاندید شدند که در پایان شمارش آرا در حضور شرکت کنندگان 7 نفر به عنوان اعضای اصلی ،2 نفر به عنوان اعضای علی البدل و یک نفر به عنوان بازرس جهت حضور در این اتحادیه انتخاب شدند.
دکتر بهرنگ عقیلی نسب رییس هیات مدیره شرکت معماران بهطرح (2A) و منتخب مردمی این اتحادیه گفت: تشکیل این اتحادیه پس از چندین سال وقفه نوید همیاری و اتحاد را در بین تمامی صنعتگران استان میدهد . صنعتی که پتانسیل های بسیار بالایی را در کشور داشته و وجود چنین اتحادیه هایی می تواند کمک به سزایی به رشد این صنعت نماید.
ایشان در ادامه گفت: از برنامه های اینجانب در اتحادیه اعزام و پذیرش هیات های تجاری به خارج و داخل کشور ، ایجاد پاویون جمهوری اسلامی ایران در قالب توانمندی های صنعت استان مرکزی، برگزاری نشست های سرمایه گذاری خارجی و نمایشگاه های تخصصی صنعت در استان حسب استاندارد های جهانی می باشد.
دکتر عقیلی نسب افزود: یکی دیگر از راهکارهای دیگری که می تواند بسیاری از مشکلات صنایع استان را برطرف نماید برقراری ارتباطی موثر و هدفمند بین صنعت و دانشگاه می باشد که این اتحادیه با توجه به پتانسیل بالای خود می تواند در برقراری این ارتباط در استان پیش قدم باشد. برای نمونه برگزاری نشست های تخصصی صنایع در دانشگاه ها و بالعکس و همچنین ایجاد کمیسیون های تخصصی صنعت و دانشگاه می تواند از ابزار های برقراری این ارتباط باشد.
ایشان درپایان ضمن تبریک به تمامی منتخبین در این اتحادیه گفت : از صنعتگران، تولید کنندگان و صادر کنندگان محترم استان که همواره در طول تاریخ پر فراز و نشیب صنعت استان همواره با تلاش و انگیزه به دنبال پیشرفت صنایع بوده اند و با حضور حداکثری در انتخابات امروز که خود تمرین بزرگی از دموکراسی و شنیدن تمامی صداهاست تشکر نموده و امیدواریم بتوانیم با همفکری، اتحاد، همدوشی و وفاق انتظارات رای دهندگان و صاحبان صنعت استان را برآورده نماییم و صمیمانه این قول را خوام داد که بنده به عنوان نماینده مورد اعتماد شما در راستای رسیدن به اهداف والای صنایع از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.
لازم به ذکر است در این انتخابات آقایان بهمن جلالی ، محمدرضا خلیلی ، ابوالفضل بابائی ، مهدی اللهیاری و خانم ها نادره السادات نجفی زاده و مریم توسطی به عنوان اعضای اصلی ، آقایان مهدی میقانی و ولی اله نشگلیان به عنوان اعضای علی البدل و آقای محمود آقا بیگلوئی به عنوان بازرس و آقای غدیر محمد علی پور به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.