Skip links
با 2A آشنا شوید

2A از یک تیم 40 نفره در بخش طراحی و ساخت،یک تیم 8 نفره در بخش برگزاری نمایشگاه ها و سمینار های داخلی و خارجی ،یک تیم 4 نفر در بخش تجاری و صادرات-واردات ویک تیم 20 نفره در بخش فناوری اطلاعات استفاده می برد . 2A دو دفتر مرکزی در ایران در شهر های اراک و تهران و یک دفتر بین المللی در خارج از ایران در شهر سانفراسیسکو آمریکا دارد. چندین دفتر نمایندگی نیز در شهر های آذربایجان و گرجستان با 2A همکاری می کنند.یکی از افتخارات 2A فعالیت های دانش بنیان می باشد که هم اکنون این شرکت به عنوان یک مرکز رشد در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی مستقر می باشد. همچنین اخیرا شرکت هواپیمایی قشم به یکی از اسپانسرهای ما ملحق شده است. چشم انداز 2A رسیدن به بالاترین ارائه دهنده ارزش خدمات ساخت و ساز جهانی و تخصص های فنی و دانش بنیان می باشد.

7m
مشتری
+4m
مشتری خندان
240
پرسنل
9
برند

مدیران ارشد

دکتر بهرنگ عقیلی نسب

مدیر عامل

دکتر بهرنگ عقیلی نسب رییس هیات مدیره و بنیان گذاری شرکت معماران بهطرح با برند 2A company از سال 2003 در راستای رونق فروش و کسب و کار و برندها پای به عرصه تجارت کرده و از سال 2015 جزو هیئت مدیره سازمان بازرگانی استان مرکزی میباشد.

مهندس بابک عقیلی نسب مدیر عامل و مدیر داخلی شرکت معماران بهطرح و هشت برند زیرمجموعه این شرکت در راستای سهولت در حمل و نقل کالا فعالیت میکند.

مهندس بابک عقیلی نسب

مدیر عامل

مهندس بابک عقیلی نسب

مهندس بابک عقیلی نسب

مدیر عامل

به پست بار بپیوندید

پست بار اولین باجه آنلاین شرکت ملی پست ایران برای ارسال مرسولات بصورت درب به درب

ورود به پست بار